ТОВ з іноземними інвестиціями «Спецбудкомплект» спеціалізується на виробництві утеплених приладових шаф з електрообігрівом, пультів, блок-боксів, вибухозахищених клемних коробок, електрообігрівачів загальнопромислового та вибухонебезпечного виконання, вимірювальних трубопроводів.

Шафи, пульти та блок-бокси призначені для розміщення в них слаботочного обладнання і різних приладів КВПіА в зоні низьких температур. Залежно від умов експлуатації, вони виробляються: утеплені, з електрообігрівом, з антикорозійним покриттям, антивандальні та спеціальні. Кожна шафа виготовляється за індивідуальним замовленням на основі стандартних типорозмірів корпусів. На етапі проєктування, на підставі технічних вимог замовника, в конструкцію шафи закладаються всі необхідні елементи, що визначають кінцеву функціональність і комплектність шафи, такі як наявність утеплення шафи, наявність і марка обігрівача, спосіб монтажу шафи на об'єкті, кількість і типи вхідних / вихідних з шафи кабелів, імпульсних ліній та ін.

При розробці нашої продукції вжито всіх заходів для забезпечення належної надійності, довговічності, міцності, дотримання всіх правил і норм проєктування подібних нестандартних виробів.

Наші Замовники - підприємства хімічної та нафтогазового комплексу, телекомунікаційні підприємства, дата-центри та т.д. Також наша продукція завоювала високу оцінку у проєктних інститутах усіх галузей. Навіть для любителів фінської лазні або сауни у нас знайдеться високоефективна розробка - піч з нержавіючої сталі.

У разі інтересу до нашої продукції, Ви зможете зробити комплексне замовлення і покупку в одному місці, у виробника кліматичних шаф і обладнання. 

Постійним клієнтам і під проєктні рішення ми надаємо знижки. Заходьте, обирайте - ми Вам будемо раді!