Блок-бокси

Блок-бокси ПШ призначені для розміщення в них лабораторного обладнання та засобів КВПіА (газоаналізатори, установки одоризації газу, комплекси обладнання та робочі місця лаборантів, а також інше технологічне обладнання систем АСУТП). Блок-бокс може бути розділений на секції (наприклад секція з балонами для зразків газу і робочий відсік лаборанта). Секції можуть поєднуватися або кожна мати окремий вхід з вулиці. Всередині блок-боксу можуть бути спеціальні столики, полички та панелі для розміщення обладнання.

Кожен блок-бокс розробляється індивідуально під конкретні потреби клієнта, тому вибирається оптимальная конструкція для досягнення поставлених цілей.

Блок-бокс може бути виготовлений повністю з листової сталі, мати окремий опорний каркас з профільних труб або обшитий негорючими сендвіч-панелями. Утеплення забезпечено стінкою товщиною мінімум 50 мм, всередині якої поміщений утеплювач (негорюча мінеральна вата або полімерна піна). Високий ступінь антикорозійного захисту забезпечено цинкуванням та полімерним порошковим забарвленням металоконструкції.

Габарити блок-боксів - від 1700х1000х1200 мм до 2500х2500х2000 мм (ВхШхГ).